Darba dienās no 10:00 līdz 17:00

Par mums

Laipni lūdzam Ink & Go PMU Supply Shop - vienā no lielākajiem mikropigmentācijas materiālu un aprīkojuma veikaliem Latvijā.

Ink & Go PMU Supply Shop ir viss nepieciešamais jebkuram budžetam un makam. Pie mums jūs atradīsiet adatas un kartridžus, uzticamas mašīnites, plašu dažādu ražotāju pigmentu piedāvājumu, palīgmateriālus, kopšanas līdzekļus un daudz ko citu. Jums nav jātērē laiks, meklējot nepieciešamo aprīkojumu. Jūs saņemsiet visu nepieciešamo darbam - vienā vietā, vienā apmeklējumā.

Mūsu veikals ir ekskluzīvs MAST pārstāvis un tādu zīmolu kā Dragonhawk, KWADRON, Panthera, ForAsept, Sunskin, Flos Lek, Pilot, FLO, Mercator Medical, Perma Blend, Quantum oficiālais izplatītājs Latvijā.

Lielākā daļa preču tiek piegādāta tieši no Ķīnas, ASV un Eiropas. Starpnieku neesamība ļauj mums garantēt piedāvātā aprīkojuma autentiskumu un kvalitāti, kā arī samazināt mazumtirdzniecības cenas.

Mēs sekojam mikropigmentācijas nozares attīstībai. Visas tehniskās un tehnoloģiskās inovācijas Latvijā parādās pirmkārt mūsu veikalā.


Veikt pasūtījumus Ink & Go PMU Supply Shop ir ļoti viegli:


  • Izvēlieties sev interesējošos produktus un noklikšķiniet uz pogas "PIRKT";
  • Pēc tam produkts tiek pievienots "GROZAM". Tas atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī. Jūs vienmēr varat to atvērt un redzēt, ko esat izvēlējies, un vajadzības gadījumā mainīt;

  • Kad esat pievienojis visu nepieciešamo grozam - uzmanīgi pārbaudiet daudzumu / apjomus / krāsas utt. Ja viss ir pareizi - noklikšķiniet uz pogas "NOFORMĒT"
  • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.


Veiksmīgu iepirkšanos!


Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet mums:


+371 20040002 - informācija par veikala darbību un pasūtījumiem

Gaidām vēstules uz aleksandrs.sainsus@inkandgo.lv


Mūsu rekvizīti:


SIA “Ink And Go Riga”
Reģ.nr. 52103109901
PVN nr. LV52103109901
Jur.adr.: Īlukstes iela 105-12, Rīga, LV-1082
Veikals: Alojas iela 2, Rīga, LV-1013
Banka: Luminor Banka AS
Bankas konts: LV90RIKO0002930292728
SWIFT: RIKOLV2X
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Gudriem.lv - salīdzināšanas portāls Salidzini.lv logotips Ceno.lv